В бібліотеці Багрицького відкрили нову екологічну виставку

В Центрі екологічної просвіти при бібліотеці ім. Е. Багрицького була відкрита виставка «Захист рослин та садів від шкідників та хвороб за допомогою ентомологічних культур». Виставка розроблена Інженерно-технологічним інститутом "Біотехніка" НААН України.
            На виставці представлені матеріали по захисту рослин від шкідників за допомогою корисних комах та кліщів, а також інформація щодо технологій їх масового напрацювання за допомогою розробленого фахівцями інституту обладнання для виробництва ентомокультур. Науково-дослідна робота по розробці технологій та обладнання в інституті проводиться у відділі промислової ентомології. Співробітники відділу націлені на проведення дослідницької роботи з орієнтацією на всі сучасні засоби забезпечення ефективної праці науковця та конструктора. До них, наприклад, належать програмні продукти: САПР різного рівня та призначення, програмні пакети математичного моделювання популяцій комах тощо.
            На виставці представлені: 48 джерел, фотографії та документальний фільм.

            Мета виставки: Популяризація захисту сільгоспкультур відкритого та закритого ґрунту проти шкідників за допомогою корисних комах та кліщів (ентомофагі, акарифагі).

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Перед Пасхою священной. Чистый празднуем четверг.

Криминальное чтиво мистера Чейза.