Відкриймо таємницю роду.


Кожна нація, кожна країна виконує свою місію у вселюдській історії. 
Творячи спільну духовну й матеріальну реальність, спільну «павутину життя», 
У якій позитивна енергія однієї людини здатна пробудити таку ж енергію серед усього загалу.
 Призначення України й українців – утверджувати Істину, творити Добро, захищати красу.

Місія України - бути джерелом духовної наснаги людства.  У цьому її велич і її національна ідея. Серед найбільших таємниць, які постають у людській уяві, є, поза сумнівом, походження людини. На підсвідомому рівні ми відчуваємо свою причетність не лише до історії часів, а й до передісторії, - в тому розумінні, в якому її подають сучасні історики та археологи.  У драматичній історії Українського народу особлива роль належить етногенезу української нації.
 Проблема настільки непроста, що й донині вона далека від остаточного вирішення. Пояснюється це не стільки відсутністю наукових джерел, скільки надмірною політизацією питання. 
До недавнього часу історіографія будувалася на відомій тезі «Київська Русь – колиска трьох братніх народів».  Неважко уявити, задля чого все це робилося. Передовсім – для виправдання експансії Російської імперії на українській національній землі. 
Тому рання історія українців була ґрунтовно викривлена на користь північного сусіда. Отже, і наприкінці ХХ, і на початку ХХІ ст. формування українського етносу й нації набуло великої актуальності. Адже народ, який не знає власного минулого і забуває свої історичні корені, не має майбутнього, ризикує відійти в небуття. 
Відшукуючи власне коріння, ми усвідомлюємо себе, доскіпливо відстежуємо, хто ми – українці? Звідки ми і з яких країв? І якого роду?Зрозумівши витоки своєї Батьківщини можна зрозуміти хто ми… Зробити це можна, тільки  звільнившись від ідеологічних стереотипів і політичної упередженості, які тривалий час заважали просто жити.   Кожний народ (етнос) не існує споконвічно і пройшов тривалий шлях до остаточного становлення. Не були винятком і українці. 
Тому-то походження народу  - одна з найскладніших і водночас одна з найактуальніших, оскільки дає ключ до розуміння витоків культури народу. 
Початкові етапи перебування людини на сучасній території України належать до раннього палеоліту, або , як йог ще називають, давньокам’яного віку.  Долею народу керують значно більшою мірою померлі покоління, ніж ті, що живуть… Століття за століттям вони творили ідеї й почуття, а отже, всі спонукальні причини нашої сьогоденної поведінки. 
Померлі покоління передають нам не тільки свою фізичну організацію; вони передають нам також свої думки.  Всі попередні покоління це суть єдиної єдності живих.  Ми несемо тягар їх помилок, ми отримуємо винагороду за їх чесноти… Спільні тріумфи в минулому, спільна воля в сучасному; спогади про спільно здійснені подвиги і готовність до подальших – ось основні умови, що творять націю.
 У минулому – спадщина слави і каяття, в майбутньому – спільна програма для всіх..  Існування нації це щоденна праця…
Нинішня Україна – це тест на мужність.  Любити – значить віддавати, ділитися, дарувати.  Лише вільні від страху люди здатні проявляти самосвідомість, дарувати іншим тепло своїх сердець і не чекати за це винагороди.
Україна – це тест на мудрість. Мудрі люди розуміють, що справжнє божевілля – гасити вогонь вогнем,  повторювати вчинки, яких хочеться позбутися. Зло перемагається не злом , а любов’ю. Українці це знали завжди.
Україна – це ніжність, духовність, так подолаємо цей непростий шлях  з гідністю , щоб всі знали що ми цілісна нація, яка не здатна на зло!
Так будемо вічні!


Ідеї, виражені словами,надруковані у багатьох книгах, якщо вони закарбувалися у мозку молодого покоління то вони стають реальними, таму що, вони починають змінювати покоління.  Так давайте читати книги й починаємо їх розуміти.
Шановні батьки, вихователі і вчителі! Ви тримаєте у руках книжки, які неодмінно стануть вам у пригоді, коли ви будете розповідати  маленькому громадянинові нашої держави про її славетне минуле і героїчних синів і дочок, пояснювати складні моменти нашої історії. За допомогою книг Ви легко зможете відповісти на будь -яке  запитання дитини, проведете цікавий урок, чи позакласну годину.
Невичерпні багатства нашої землі вам допоможуть розкрити, наші книги, котрі знаходяться у фонді бібліотеки №33 ім. Ю.Трусова. Чикаємо на Вас.Бажаємо успіхів! 


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Перед Пасхою священной. Чистый празднуем четверг.

Криминальное чтиво мистера Чейза.