Українські жінки, які змінюють світ

    Одесі  пройшов «Міжнародний жіночий дієвій форум» за підтримки Одеської міської ради. Працівникам бібліотеки  № 32 пощастило бути запрошеними на цей захід. Форум був присвячений гендерній рівності, посиленню видимості жінок в українському  суспільстві.

   На форумі розглядали питання : розширення прав, повноважень та можливостей жінок; шляхи підвищення ефективності діяльності жіночих організацій, спрямованих на  розвиток держави, захисту  прав та інтересів жінок; підвищення якості життя громадян; основні переваги та виклики на шляху участі жінок у прийнятті політичних та суспільних рішень, у доступі до економічних ресурсів та послуг.

Учасниці форуму - лідери громадських організацій та об'єднань з різних регіонів України, експерти з питань організаційного та гендерного розвитку, представники місцевого, регіонального та державного управління і фондів-донорів, підприємці, представники культури і мистецтва.
Присутніх привітав Одеський міський голова Геннадій Труханов. Дійство закінчилось фотосетом учасниць біля пам’ятника Дюка.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Перед Пасхою священной. Чистый празднуем четверг.

Криминальное чтиво мистера Чейза.