Українські жінки, які змінюють світ

    Одесі  пройшов «Міжнародний жіночий дієвій форум» за підтримки Одеської міської ради. Працівникам бібліотеки  № 32 пощастило бути запрошеними на цей захід. Форум був присвячений гендерній рівності, посиленню видимості жінок в українському  суспільстві.

   На форумі розглядали питання : розширення прав, повноважень та можливостей жінок; шляхи підвищення ефективності діяльності жіночих організацій, спрямованих на  розвиток держави, захисту  прав та інтересів жінок; підвищення якості життя громадян; основні переваги та виклики на шляху участі жінок у прийнятті політичних та суспільних рішень, у доступі до економічних ресурсів та послуг.

Учасниці форуму - лідери громадських організацій та об'єднань з різних регіонів України, експерти з питань організаційного та гендерного розвитку, представники місцевого, регіонального та державного управління і фондів-донорів, підприємці, представники культури і мистецтва.
Присутніх привітав Одеський міський голова Геннадій Труханов. Дійство закінчилось фотосетом учасниць біля пам’ятника Дюка.

Популярные сообщения из этого блога

Перед Пасхою священной. Чистый празднуем четверг.

Библиотека Ярослава Мудрого.

Думали просто модно, а оказалось захватывающе!