З Днем народження, Інтернет! Бібліотека №28 поруч інтернет та книга вперед в майбутнє разом….

   


Сьогодні у Інтернету черговий День народження: 13 березня 1989 року була винайдена Всесвітня павутина (World Wide Web, WWW). Винахідником Інтернету вважається англійський вчений Тім Бернерс-Лі. Він і його колеги, які працювали в Європейській раді з ядерних досліджень (CERN), передали начальнику свого відділу документ, озаглавлений «Інформаційний менеджмент: деякі пропозиції», в якому були закладені основні принципи WWW.


Інтернет-залежність сучасних підлітків, а де книги?Я розповім про те, як зазвичай проводять дні підлітки сьогодення, маючи комп'ютер, доступ до Інтернету, соціальних мереж. Порівняй своє життя з цим. Схоже?    
Ранок. Ти прокидаєшся, встаєш із ліжка й одразу підходиш до столу. Твій день починається не зі сніданку, а з кнопки «Пуск». Вмикаєш комп'ютер, потім музику, відкриваєш браузер, свою сторінку в соціальній мережі. Кілька сторінок. Ввести логін і пароль. Переглянути останні оновлення, найсвіжіші – ранкові. І хто в таку рань сидітиме в Інтернеті? Але ні, таких багато. Таких, що пишуть, мовляв, мій ранок починається з чашки кави або чаю, хоча нічого не п'ють. Тебе вже кличуть снідати, а ти ще й не вмивався.

Знову запізнюєшся, а школа, вуз…
 Нудні заняття. Дістаєш телефон і заходиш в Інтернет. Треба ж таке – всі однокласники ОNLINE. 
 
Просування читання та залучення читачів до бібліотек… сучасні підходи ми все вигадуемо и запрошуемо, як вас привчити читати.
Основна тенденція останніх років - втрата виняткової ролі читання в житті суспільства. Без читання немислима інтеграція особистості в багатонаціональну культуру, що включає весь комплекс духовних, матеріальних, інтелектуальних рис, систем світогляду, традицій, що характеризують суспільство.
В умовах інформаційної глобалізації ослаблення інтересу до читання - загальносвітова тенденція.  Відбувається не тільки відчуження молоді від книги, падіння загальної книжкової культури, але і втрата національних традицій книжності. Зростання числа «нечитачів», втрата інтересу до книги та читання у різних вікових та соціальних категорій вимагає пильної уваги.
Основна мета підтримки читання
у нашій бібліотеці -заходь, користуйся у нас інтернетом, але, ж читай, поширенння серед громадськості позитивної думки про читання.
Читай в бібліотеці за допомогою любого інтернету, готуйся до занять тільки читай-читай…

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Перед Пасхою священной. Чистый празднуем четверг.

Криминальное чтиво мистера Чейза.