Читайте книжки серйозні. Життя зробить усе інше.


Книга — одне з найбільших див, створених людиною.

23 квітня- Всесвітній день книги та авторського права. Всесвітній день книги та авторського права було проголошено на 28-й сесії ЮНЕСКО 15 листопада 1995 року (Резолюція № 3.18). Рішення прийняте з метою просвіти, для подальшого розвитку усвідомлення культурних традицій, а також з урахуванням того, що книги є найвагомішим засобом поширення знань та найнадійнішим способом їхнього збереження. Це найчудовіший винахід для обміну ідеями за межами людського простору та часу, а також найпотужніша сила викорінення бідності та мирного будівництва.

Це свято має на меті сприяти поширювати задоволення від книжкок і читання. Щороку 23 квітня у всьому світі проводять святкування, мета яких - визнати чарівну силу книг, що є зв'язком між минулим і майбутнім, мостом між поколіннями та культурами.

Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу. Наш філіал №32  не залишився осторонь і підготував ряд заходів, щоб поширити інформацію про це чудове свято. Б-карі абонементу  оформили інформативну книжково-ілюстративну  виставку, яка розкриває для читачів давню історію книгодрукування, знайомить  з сучасними українськими авторами і їх творами, та  показує розмаїття і варіації друкованого слова.

Книга вважається фундаментом самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії. Цінність цього свята як раз і полягає в пропаганді цих ідей. Тому б-рі  чит. залу  підготували соціальний захід:  вийшли на вулицю, де дарували перехожим   книги,  спілкувалися , закликали людей до читання книг.  
Завершити хочеться  словами Стефана Цвейга: "Книга є альфа й омега будь-яких знань, початок початків кожної науки".


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Перед Пасхою священной. Чистый празднуем четверг.

Криминальное чтиво мистера Чейза.