цікавий і головне – корисний майстер-клас з фоамірану26 вересня, в черговий раз бібліотека №32 влаштувала  творчу зустріч для своїх юних читачів зі ЗОШ №56. Але це була  не просто зустріч, а цікавий і головне – корисний майстер-клас з фоамірану. Його провели  партнери бібліотеки- фотограф, художниця Марьям Хамама та волонтер, рукодільниця Олена Хамама.  Вони  відкрили  секрети фоамірана.  Це такий матеріал, який ще тільки набирає популярність в рукодільних і творчих колах.
Фоаміран - пластична замша, що знана м'якістю. Особливості матеріалу дозволяють використовувати його в різних видах рукоділля. З його допомогою можна створювати різноманітний об'ємний декор: квіти, гірлянди, різні аксесуари для декору. Фоаміран не токсичний, нешкідливий для організму і навколишнього середовища. Відмінний матеріал для творчості, як дорослим, так і дітям.

Разом з майстринями  школярі  робили декоративні тримачі для серветок.  Маленькі пальчики:  клеїли,  вирізали , малювали  диковинні картинки, все це  виглядало шалено милим. Творчий процес захопив усіх! Навіть класний керівник, Цуркан Валерій Михайлович, прийняв участь в майстер-класі і створив свій  власний  виріб.  Всього за годину вийшли справжні витвори мистецтва, які дітвора забрала з собою.
Безумовно, вироби з  фоамірану - це далеко не тільки звичайна забава, але також і справжні уроки творчості, які дають можливість розвивати дрібну моторику дитячих рук, фантазію, тренують  уважність, відпрацьовується акуратність . Таке дозвілля точно не можна назвати неробством, воно  має велике значення у вихованні багатьох важливих якостей і прищеплює любов до праці.
Час майстер-класу  пролетів непомітно,  діти подякували організаторам  за цікаво проведений час щирими оплесками .Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Криминальное чтиво мистера Чейза.

«12 стульев»

Библиотека № 16 Ренсом Риггз "Дом странных детей" Презентация