свято праці, свято долі, свято життя...


8 жовтня в бібліотеці  № 32 відзначили Міжнародний день людей похилого віку. Відклали всі свої справи і зібралися разом  в літературній вітальні філіалу читачі, члени клубу «Теплий дім», партнери бібліотеки, щоб віддати шану старшому поколінню.  Бібліотекарі організували свято праці,  свято долі,  свято життя,  щоб  висловити  свою повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях.
Головною метою, яку намагалися досягти працівники б-ки, було вшанувати старше покоління.  Їх життєвий шлях - гарний приклад  стійкості,  мужності,  працелюбності,  відданості громадському обов'язку.

До уваги гостей заходу  була представлена книжкова  виставка «В гармонії з віком». Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть у житті.

Зі святом людей похилого віку  присутніх привітали волонтери з  організації «ЛЕВ». Вони нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.  Пристрасна промова волонтерів  спонукала до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
Додала настрою гостям свята гра на скрипці читача біб-ки  Якова Полищука.

 Гості свята поринули в справжню атмосферу турботи, підтримки та любові. Спільний обід за святковим столом став приємним завершенням свята.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Криминальное чтиво мистера Чейза.

«12 стульев»

Библиотека № 16 Ренсом Риггз "Дом странных детей" Презентация